Ana sayfa /Haberler/

Canroon, "2022 Yılının En İyi 10 Çin Frekans İnverter Markası" ödülüne layık görüldü

Canroon, "2022 Yılının En İyi 10 Çin Frekans İnverter Markası" ödülüne layık görüldü

April 23, 2023

Son zamanlarda, Shenzhen Canroon Elektrikli Ev Aletleri Co, Ltd.Aseçkin bir frekans invertörü tedarikçisidir,Katıldı "Tepe10Çincesıklık2022 Yılında İnvertör Markaları"yarışmaÇin'in elinde'SEndüstriTercih Listesi.Sektördeki birçok tanınmış markanın rekabetinde,Kanroondördüncülük onurunu kazandı.

 

latest company news about Canroon was awarded the

 

Birçok yeni markanın sessiz yükselişiyle sıklıkİnvertörde pazar rekabeti giderek daha şiddetli hale geliyor.Bilgeliği lider ürün ve hizmetlere nasıl dönüştürebiliriz, inisiyatifi nasıl ele alabiliriz ve barutla dolu pazar savaşında nasıl avantajlar elde edebiliriz? Sigara, üzerinde derinlemesine düşünmemiz gereken bir sorundur. Mükemmel bir çözüm sağlayıcı olarak Csabahher zaman "birlikte yarat, birlikte paylaş" anlayışına bağlı kalmaktadır.Sürekli yenilik sayesinde,Kanroonfarklı müşterilerle tanışıyor' ihtiyaçlar, müşteriler için değer yaratır, daha güvenilir ürünler ve daha iyi çözümler sunarkullanıcılar için.

 

Bunda aktivite,Kanroon'nin yıldız ürünleri CV800 serisi multi-işlevsıklıkinvertör ve CV900G serisi vektörkontrol frekansıinvertör, birçok kişiden oybirliğiyle övgü kazandıişletmearkadaşlar ve son müşteriler ve satış hacmi son yıllarda artıyor.CV800 serisi, yüksek maliyet performansı, güçlü fonksiyonları, mükemmel performansı, kompakt yapısı ve geniş uygulama alanı nedeniyle birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.S.CV900G serisi frekans invertörü, farklı alanlardaki uygulama gereksinimlerini karşılayabilen gelişmiş manyetik akı vektör kontrol algoritması, tam frekanslı yüksek tork çıkışı, hızlı tepki hızı, güçlü yük uyarlanabilirliği, yüksek hız kontrol doğruluğu ve iyi güvenilirliği benimser.

 

Güç elektroniği alanındaki kapsamlı avantajları ve temel temel teknolojilerdeki sürekli atılımlarıyla,Kanroongeniş bir pazar kazanmakÇin'deve yurtdışı. Son yıllarda,Kanroonişgal ettiAÇin'deki konumusıklıkinvertör endüstrisi.Gelecekte biziradeen değerli ortağı olmaya çalışıyoruzfrekansinvertör kullanıcıları

 

latest company news about Canroon was awarded the latest company news about Canroon was awarded the