Ana sayfa /Haberler/

Zengcheng Conghua'daki iki günlük turda Canroon halkı

Zengcheng Conghua'daki iki günlük turda Canroon halkı

August 30, 2023

13-14 Ocak 2019 tarihlerinde Canroon, yıl sonunda tüm personelin katıldığı iki günlük bir Zengcheng Conghua turu düzenledi.Herkes sevinç ve kahkahalarla yolculuğa çıktı.Yönetmenin iki günlük güzergahı ve her etkinliğin özelliklerini açıklamasının ardından atmosferi canlandırmak için birçok meslektaş şarkı söyleyerek yolculuğa eğlence kattı.

 

hakkında en son şirket haberleri Zengcheng Conghua'daki iki günlük turda Canroon halkı  0

 

Liuxihe Orman Parkı

 

hakkında en son şirket haberleri Zengcheng Conghua'daki iki günlük turda Canroon halkı  1

 

Şelaleyi izlemek için Tiannan'ın ilk merdivenine tırmanın

 

Bu aktivite iki günlük bir eğlence turudur.Şirket, çalışanlarının dünyanın ender kaplıcaları olarak bilinen Conghua Kaplıca Oteli'nde konaklamalarını özel olarak ayarladı ve Baishuizhai'deki şelaleleri izlemek için bir dizi eğlence ve tatil etkinliği düzenledi., Etli çiçeklerin, çok işlevli şifalı kaplıcaların dünyasını takdir edin, subtropikal sulak alan ulusal orman parkını vb. ziyaret edin.

 

Çoğu, şelale kaynağının güzel manzarasının tadını çıkarmak için dağın tepesine tırmanmak için 9999 gün güneyindeki ilk merdivene başarıyla meydan okudu.Çeşitli POSS'lara heyecanla poz vermek, kendinize başarılı bir şekilde meydan okumanın tarifsiz heyecanı olabilir.

 

hakkında en son şirket haberleri Zengcheng Conghua'daki iki günlük turda Canroon halkı  2

 

Tiannan'ın ilk personel merdiveninin 9999 basamağına başarıyla meydan okudu

hakkında en son şirket haberleri Zengcheng Conghua'daki iki günlük turda Canroon halkı  3

 

Klasik POS

 

Şehrin gürültüsünden ve karmaşasından uzaklaşıp doğaya dönüş sağlayan bu muhteşem şelale sürükleyicidir ve insanlara Li Bai'nin klasik şiirini hatırlatır: Rizhao'daki tütsü ocağından çıkan mor duman ve uzaktan asılı Qianchuan şelalesi.Üç bin feet aşağıya doğru dümdüz uçan Samanyolu'nun dokuz gün boyunca düştüğünden şüpheleniliyor.

 

hakkında en son şirket haberleri Zengcheng Conghua'daki iki günlük turda Canroon halkı  4

 

Akşam Başkan Yuan ve Başkan Yang'ın önderliğinde herkes şık bir çiftlik restoranında Yeni Yıl yemeği için toplandı.Bu dönemde Sayın Yuan ayrıca herkesi 2019'da çok çalışmaya teşvik etti. Herkesin ortak çabasıyla Canroon'un daha iyi bir yarına sahip olacağına inanıyorum.

 

Akşam yemeğinin ardından dünyada ender kaplıca olarak bilinen Conghua'nın Wanggu Kaplıca Kasabasına giriş yaptık.Burada herkes seksi mayolar giydi, narin makyajı çıkardı, şehir hayatının geriliminden tamamen kurtuldu ve rahat bir ruh hali ile kaplıcaya daldı.

 

Ayın 14'ünde Subtropikal Sulak Alan Ulusal Orman Parkı'nı ziyaret ettikten sonra maymunları izlemek için Maymun Adası'na gidin.Gezi ve öğle yemeğinin ardından herkes rahat bir ruh hali içinde arabayla Shenzhen'e döndü.

 

Bu boş zaman ve tatil etkinliği yalnızca insanların olağan iş ve yaşam baskısını hafifletmekle kalmadı, ruh hallerini de rahatlattı, aynı zamanda meslektaşlar arasındaki iletişimi güçlendirdi ve ekip uyumunu güçlendirdi.Aynı zamanda Canroon'un "birlikte yaratma ve paylaşma" kültürünü de bünyesinde barındırıyor.Gelecekteki çalışmalara daha yüksek bir coşkuyla yatırım yapalım, işe hoş ve rahat bir atmosfer getirelim, karşılıklı yardımlaşma ve yardımlaşma ruhunu teşvik etmeye devam edelim, ekibi daha uyumlu ve merkezcil hale getirelim ve şirketin sürdürülebilir kalkınmasına katkıda bulunalım.