Ana sayfa /Haberler/

Malezyalı Çinli müşteriler ziyarete geliyor

Malezyalı Çinli müşteriler ziyarete geliyor

August 29, 2023

Son zamanlarda Malezya'dan Çinli müşteriler yerinde inceleme için firmamıza geldi.Şirket adına şirketin genel müdürü Bay Yuan, müşterilerin gelişini sıcak bir şekilde karşıladı ve gelişlerini sıcak bir şekilde karşıladı.Müşteri, Bay Yuan ve dış ticaret departmanı müdürü eşliğinde şirketin üretim atölyesini ziyaret etti.

Müşterilerin ürünün avantajlarını ve stabilitesini daha iyi deneyimlemelerini sağlamak için, CR2000 serisi portatif 10KW ve mobil 80KW elektromanyetik indüksiyon ısıtıcılar esas olarak kullanılmaktadır ve kaynak öncesi ön ısıtma ve kaynak sonrası ısıl işlemin iki deneysel gösterimi gerçekleştirilmiştir. laboratuvarda.

hakkında en son şirket haberleri Malezyalı Çinli müşteriler ziyarete geliyor  0

Kaynak deneyinden önce CR2000 serisi taşınabilir 10kW ön ısıtma

Bay Yuan yerinde bir açıklama ve ayrıntılı bir giriş yaptı ve CR2000 serisi ürünlerin iyi performansı müşterilerin hayran kalmasını sağladı!Bay Yuan ve Bay Li, müşterilerin yönelttiği çeşitli sorulara titizlikle yanıtlar verdi.Zengin mesleki bilgi ve iyi eğitimli çalışma yeteneği ile müşteriler üzerinde de derin bir izlenim bıraktılar.

hakkında en son şirket haberleri Malezyalı Çinli müşteriler ziyarete geliyor  1

hakkında en son şirket haberleri Malezyalı Çinli müşteriler ziyarete geliyor  2

CR2000 serisi mobil 80KW elektromanyetik indüksiyon ısıtıcı kaynak sonrası ısıl işlem deneyi

 

Müşteri, şirketin iyi çalışma ortamından, düzenli üretim sürecinden, sıkı kalite kontrolünden, uyumlu çalışma ortamından ve çalışkan personelinden derinden etkilendi ve her iki taraf arasında gelecekteki işbirliği konusunda Dış Ticaret Departmanı ile görüştü.İşbirliği projesinde tamamlayıcı kazan-kazan ve ortak gelişme elde etmeyi umuyoruz!

 

Güçlü teknik gücü, gelişmiş elektromanyetik indüksiyonlu ısıtma teknolojisi, mükemmel ürün kalitesi ve kusursuz hizmet sistemi ile Canroon, aynı sektördeki müşteriler tarafından oldukça övülen ve güvenilen bir üretici haline geldi.Canroon elektromanyetik indüksiyonlu ısıtmanın sektördeki müşterilerin güvenini kazanması ve iyi bir kurumsal imaj oluşturması için "önce müşteri, önce hizmet" ilkesine bağlıyız.